Läänemaa jahindusklubi

Autor: Arles Taal
Jahilaskurite kuulilaskmise hooaeg algas 100 m kaugusel asuvate siluettide laskmisega – kahes etapis toimunud karikavõistlused võitis Arles Taal napi edumaaga Järvamaa laskurite ees. Eesti Meistrivõistlustel jäi Arlese kohaks sel aastal 2. Kahjuks rohkem Läänemaa mehi selles harjutuses ei osalenud ning eks oma osa mängib praegu oma korraliku 100 m tiiru puudumine.
Jooksva metssea laskmises olid parimad Läänemaa esindaja Avo Niiler – karikavõistluste 12. koht ning Arles Taal karikavõistluste 14. ja meistrivõistluste 8. kohaga. Ka Jooksva Põdra harjutuses olid samad mehed kohal – vastavalt Arles ja Arvo Karikavõistlustel 7. ja 11. ning Meistrivõistlustel 15. ja 23. koht. Viimastel vedas Arlest alt värske relvavahetus.
Kui üldarvestuses olid Arvo Niileri kohad paremate hulgas, siis seeniorite arvestuses olid mehe kohad alati poodiumil – Jooksva põdr meistrivõistluste 3., karikavõistluste 2. ning jooksva sea karikavõistluste 2. koht
Loodame järgmisel aastal rohkem Läänemaa mehi rivis näha.

Vähemalt 50 m kuulitiir on nüüd Laheval valmis ja ega polegi muud, kui taas teisipäevase – neljapäevase trenni rutiin. Mehed treenima ja siis tulevad ka tulemused.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga